{Wick} Sinomist

Wick Sinomist

Veikliosios medžiagos, stiprumas

1 ml tirpalo yra 1 mg ksilometazolino hidrochlorido ir 50 mg dekspantenolio.

Indikacijos

Nosies gleivinės paburkimo mažinimas sergant rinitu bei palaikomasis gleivinės pažeidimų, vazomotorinio rinito gydymas. Nosies kvėpavimo takų obstrukcijos šalinimas po nosies operacijos.

Vartojimo būdas ir dozavimas

Suaugusiesiems ir vyresniems kaip 6 metų vaikams pagal poreikį įpurkšti purškalo 1 k. į kiekvieną nosies landą, bet ne daugiau kaip 3 k. per parą.

Kontraindikacijos

Negalima vartoti jeigu yra padidėjęs jautrumas ksilometazolino hidrochloridui arba bet kuriai pagalbinei medžiagai; jeigu uždegimo pažeista nosies gleivinė yra sausa (sausasis rinitas), išskyrus diagnostikos atvejus, kai reikia atskirti sausąjį rinitą nuo atrofinio rinito; jeigu pro nosį (transsfenoidaliai) buvo atlikta hipofizės pašalinimo arba kita chirurginė operacija, susijusi su kietuoju smegenų dangalu; 6 m. ir jaunesniems vaikams.

Spec. įspėjimai

Preparatą galima vartoti tik atidžiai įvertinus jo vartojimo rizikos ir naudos santykį šiais atvejais: pacientams, gydomiems monoaminooksidazės inhibitoriais arba kitais vaistiniais preparatais su stipriu hipertenziniu poveikiu, esant padidėjusiam akispūdžiui, ypač sergant uždaro akies kampo glaukoma; sergant sunkia širdies ir kraujagyslių sistemos liga (pvz., vainikiniu širdies kraujagyslių liga, hipertenzija), sergant feochromocitoma, sergant medžiagų apykaitos ligomis (pvz.: hipertireoze, cukriniu diabetu), sergant porfirija, sergant prostatos hiperplazija. Vaisto vartojant ilgai ir perdozavus nosies gleivinės paburkimą mažinančių vaistų, jų poveikis gali susilpnėti. Neteisingai vartojant nosies gleivinės paburkimą mažinančius vaistus galimi tokie reiškiniai: nosies gleivinės reaktyvioji hiperemija (rhinitis medicamentosa), nosies gleivinės atrofija, dėl nosies gleivinės atrofijos rizikos lėtiniu rinitu sergant galima vartoti tik gydytojui prižiūrint.

Pašalina simptomus
Nosies užgulimas arba sloga
Pakuotė
1mg/50mg/ml nosies purškalas (tirpalas), 10ml
Nereceptiniai vaistiniai preparatai.
Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.
Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.