Kas yra WICK?

Kas yra WICK?

WICK istorija pasakoja daug daugiau nei tik apie dar vieną vaistą nuo peršalimo ir gripo. Ji pasakoja apie galimybę gauti daugiau iš kiekvienos gyvenimo dienos, net sergant, – jau daugiau nei 100 metų.

1890 m. Amerikos vaistininko Landsfordo Ričardsono įsteigta įmonė VICKS savo produkciją (ženklinamą, kaip VICKS arba WICK) parduoda įvairiose pasaulio šalyse, įskaitant Europą ir JAV. Milijonų viso pasaulio žmonių pasitikėjimas pavertė WICK labiausiai parduodamu vaistų nuo kosulio ir peršalimo prekių ženklu.*

WICK – tai vaistinių preparatų linija, kurią pristato kompanija WICK Pharma.
WICK produktų linija sujungia mokslą ir gamtą, kad efektyviai palengvintų peršalimo ir gripo simptomus. WICK – Nr.1 prekės ženklas pasaulyje nuo kosulio ir peršalimo.

WICK sudėtyje yra klasikinių cheminių junginių bei augalinių medžiagų, šie vaistai veiksmingai malšina peršalimo ir kosulio simptomus, nereikia recepto. „WICK“ – nereceptinių preparatų, naudojamų beveik visiems peršalimo ir gripo simptomams malšinti, serija, skirta tam, kad jūs neprarastumėte nė minutės dėl peršalimo. Įvairiomis formomis, įskaitant karštus gėrimus ir sirupą, gaminami preparatai „WICK“ padeda greitai ir veiksmingai pašalinti peršalimo ligų simptomus visai šeimai.


* Nicholas Hall’s global OTC database, DB6 2017, pardavimai JAV doleriais, gamintojo kaina (nereceptinių vaistų nuo kosulio ir peršalimo segmentas).

{Wick} TriFlunex

Wick TriFlunex

{Wick} Dioppex

Wick Dioppex

{Wick} Sinex

Wick Sinex

{Wick} Sinomist

Wick Sinomist

{Wick} ExPexin

Wick ExPexin

Vaistinės, kuriose galima įsigyti WICK produktų

Dažniausiai užduodami klausimai apie WICK

Kas yra „WICK“? Kas slypi po šiuo prekės ženklu?

Kas yra kompanija „Procter & Gamble“?

Kas yra įmonė „Teva“?

Nereceptiniai vaistiniai preparatai.
Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.
Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.